ÕPPETÖÖ

Direktor kiidab


Vabariiklikul matemaatikavõistlusel NUPUTA  saavutasid Martin Serv, Gert Ong ja Kristofer Kaasma III koha.

Juhendaja Tiiu Alter

---

 

Maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil saavutas Susanna Solmann II koha,  tublilt osales Lenna Koha.

Juhendaja Krista Hütsi

---

 

Lääne-Võrumaa piirkonna sõpruskohtumisel korvpallis osalesid tublilt Mattias-Alfred Jeedas, Samuel Liiv, Joosep-Henry Pajumägi, Oliver Solmann, Otto Tappo, Sander-Martin Võro, Oskar Ermel, Imre Kurrikoff, Remo Kuslapuu, Marten Oeselg, Ruudi Palm, Joonas Soon.

Juhendaja Anti Ossis

---

 

Maakondlikul sisekergejõustiku MV-l osalesid tublilt  Devin Suits, Amanda-Airiin Klaar, Elli-Liis Ladva, Brita Müür, Mete-Maria Adusson, Aureelia Lauter, Arco Nõmmik, Pärtel Perv, Kädi Müür.

Samuel Liiv, Joosep-Henry Pajumägi ja Oliver Solmann andsid panuse võistluse korraldamisse, olles tublid kaugushüppekastide riisujad.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

Maakondlikul 7.-9. kl matemaatikaolümpiaadil saavutas Martin Serv II koha.

Tublilt osalesid  Gert Ong, Kristofer Kaasma.

Juhendaja Tiiu Alter

---

TV 10 vabariiklikul II etapil osalesid tublilt Devin Suits, Amanda-Airiin Klaar, Brita Müür, Pärtel Perv.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

Maakondlikul emakeeleolümpiaadil saavutas 7. kl arvestuses III koha Martin Serv.

Tublilt osalesid Gert Ong, Remo Kuslapuu, Kadi Serv ja Susanna Solmann.

Juhendaja Rebeka Käär

---

Maakondikul 5. kl õpioskuste olümpiaadil osalesid tublilt Ingrid Schmeimann, Elli-Liis Ladva, Amanda-Airiin Klaar, Kertu Serv, Aks-Sairon Hommuk

Juhendajad Kairit Thealane, Krista Hütsi, Viia Haller

---

Saalijalgpallivõistlusel osalesid tublilt Rolf-Marten Vähi,  Pärtel Perv, Marten Thealane, Kristjan Jürisoo, Marten Oeselg, Kristen Jürisoo, Imre Kurrikoff, Mairo Hollo ja Mattias Vätsing.

Juhendaja Anti Ossis

---

Maakondlikul loodusteaduste olümpiaadil saavutas Martin Serv 7. klassi arvestuses I koha.

Juhendaja Viia Haller

---

Tähelepanu, Start! I etapil osalesid tublilt Anella-Mirell Rosen, Marleen Käär, Martten Dontsov, Mattias Timmi, Robin Vals, Rasmus Kõu Epler, Marta Ermel, Henri Koha, Olle Kaarel Ladva, Triin Serv, Joonas Solmann, Devin Suits, Kelli Terve, Emma Ermel, Kaspar Jõgisuu, Ranelle-Naomi Rosen, Anette Vätsing, Aks-Sairon Hommuk, Amanda-Airiin Klaar, Brita Müür, Ingrid Schmeimann, Braian Taalfeld, Markus Vals.

Kohtunikena olid abis Lenna Koha ja Susanna Solmann.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

 

Võrumaa  koolinoorte 7.-9. kl korvpalli KV-l osales tublilt võistkond koosseisus Joosep-Henry Pajumägi, Otto Tappo, Oliver Solmann, Samuel Liiv, Marten Oeselg, Oskar Ermel, Remo Kuslapuu, Hindrik Saar, Kristen Jürisoo. 

Juhendaja Anti Ossis

---

Maakondlikul matemaatikavõistlusel NUPUTA  saavutas võistkond koosseisus Kristofer Kaasma, Martin Serv ja Gert Ong I koha.

Tublilt osalesid Amanda-Airiin Klaar, Kertu Serv, Jürgen Soon, Sebastian Vals.

Juhendaja Tiiu Alter

---

Võrumaa koolinoorte 6.-9. kl segavõrkpalli KV-l osales tublilt võistkond koosseisus Mia-Loreen Rosen,  Joosep-Henry Pajumägi, Brita Alter, Janne Raudsepp, Marette Rodima, Marten Oeselg, Mairo Hollo ja Oskar Ermel.

Juhendaja Tairi Maidla

---

Vastseliina Gümnaasiumis toimunud Teadmispäeval osalesid tublilt Kaspar Hõim, Marleen Käär ja Grete Kinna.

 

---

Võru maakonna 1.-3. kl rahvastepalli MV-l saavutas segavõistkond koosseisus Rasmus Kõu Epler, Olle Kaarel Ladva, Henri Koha, Sander Susi, Annaliisa Hõlst, Anella-Mirell Rosen, Kelli Terve, Kerli Kaev II koha.

Tublilt osales poiste võistkond koosseisus Devin Suits, Joonas Solmann, Robin Vals, Mattias Timmi, Kevin Kriiva, Meelis Naudi, Roman-Avo Aas.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

Ettelugemispäeval  "Kullõ, ma loe sullõ!" saavutasid auhinnalised kohad Rasmus Kõu Epler ja Martin Serv.

Väga tublilt osalesid Mattias Timmi, Marite Varrik ja Liisa Rosenberg.

Juhendajad Kristina Siska, Anneli Jõeloo, Külli Karro, Kristi Serv

---

4.-5. klassi rahvastepalli MV-l saavutasid 4. kohad

tüdrukute võistkond koosseisus Emma Ermel, Ranelle-Naomi Rosen, Anette Vätsing, Triin Pikas, Amanda-Airiin Klaar, Brita Müür, Ingrid Schmeimann ja Elli-Liis Ladva.

poiste võistkond koosseisus Martten Dontsov,  Kaspar Jõgisuu, Kaspar Nuut, Valter Lebedev, Aks-Sairon Hommuk, Maiko Seinpalu ja Braian Taalfeld.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

 

Spordikooli kergejõustiku osakonnasisestel võistlustel osalesid tublilt Amanda-Airiin Klaar, Brita Müür, Aureelia Lauter, Pärtel Perv, Arco Nõmmik.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

 

Eesti Ornitoloogiaühingu korraldatud Aasta linnu joonistusvõistlusel osalesid Devin Suits, Joonas Solmann, Kerli Kaev, Marta Ermel, Olle Kaarel, Roel Aiden Kipasto, Sander Susi, Triin Serv.

Juhendaja Anneli Jõeloo

---

 

TalTech-i konkursil  "Prügiretseptid 2023" osalesid tublilt Lars Peeter Ladva, Hindrik Saar, Remo Kuslapuu, Joonas Soon, Janne Raudsepp, Susanna Solmann, Kadi Serv, Lenna Koha.

Juhendajad Krista Hütsi ja Tiina Männe

---

 

7.-9.kl õpilaste keskkonnauuringute võistluspäeval osalesid tublilt Susanna Solmann ja Martin Serv.

Juhendaja Viia Haller 

---

 

Koolinoorte -6. klassi korvpalli KV-l osalesid tublilt Helori Hollo, Martin Mallas, Raul Kennet Nõmm, Pärtel Perv, Marten Thealane, Arco Nõmmik, Danny Toom, Sebastian Vals ja Rolf-Marten Vähi.

Juhendaja Anti Ossis

---

 

Maakondlikul 4. klasside ettelugemisvõistlusel "Padakonna vada" osales tublilt Triin Pikas.

Juhendaja Külli Karro

---

 

Sügisesel murdmaajooksu MV-l osalesid tublilt Emma Ermel, Anette Vätsing, Säde Heidi Serv, Ranelle-Naomi Rosen, Brita Müür, Elli-Liis Ladva, Kaspar Nuut, Braian Taalfeld, Markus Vals,Pärtel Perv, Arco Nõmmik, Aureelia Lauter, Otto Tappo ja Kädi Müür.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

 

Heategevuslikul teatejooksul, mille eesmärk on toetada õnnetuse või haiguse läbi liikumisvõime kaotanud laste ravi, osalesid:

5. kl võistkonna koosseisus Amanda-Airiin Klaar, Elli-Liis Ladva, Kertu Mäesaar, Brita Müür, Kaspar Nuut, Braian Taalfeld, Markus Vals  ja Aks-Sairon Hommuk.

6. kl võistkonna koosseisus Aureelia Lauter, Anni Serv, Jette Raudsepp, Kiara Küttis, Arco Nõmmik, Pärtel Perv, Marten Thealane ja  Martin Mallas.

7. kl võistkonna koosseisus Mia-Loreen Rosen, Delisa Kuuskla, Viktoria Savi, Kädi Müür, Joosep-Henry Pajumägi, Otto Tappo, Oliver Solmann ja Mattias-Alfred Jeedas.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

 

Maakondlikul nooremate kodutütarde ja noorkotkaste matkamängul saavutas kodutütarde võistkond koosseisus Anni Serv, Mete-Maria Adusson, Teele Helekivi, Jette Raudsepp III koha.

Väga tublilt osales noorkotkaste võistkond koosseisus Lars Peeter Ladva, Olle Kaarel Ladva, Joonas Solmann ja Maiko Seinpalu.

Juhendaja KristelleTerve 

---

Nunnunäitusesse tõid eksponaate Mariella Keem, Demid Bogdanov, Arissa Kamber, Roman-Avo Aas, Ekke Artur Epler, Rosanna Jõgisuu, Marleen Käär, Nele Liis Kaasma, Sander Sõnna, Hendry-Ado Aas, Olle Kaarel Ladva, Henri Koha, Aurora-Desiree Jeedas, Triin Serv, Rasmus Korela, Rasmus Kõu Epler, Kaspar Jõgisuu, Liisa Rosenberg, Jan Martin Kaarna, 6. kl koos klassijuhatajaga,  Viktoria Savi, Martin Serv,  õpetaja Külli Karro, õpetaja Karin Peterson, õpetaja Kristina Siska, õpetaja Anneli Jõeloo ja direktor Anti Ossis.

---

 

Vanavanemate käsitöö ja hobide näitusele tõid eksponaate Rosanna Jõgisuu, Marta Serv, Kevin Varkel, Janar Lepp, Demid Bogdanov, Sander Hollo, Nele Liis Kaasma, Marleen Käär, Martten Dontsov,  Sander Sõnna, Kevin Kriiva, Meelis Naudi, Maido Naudi, Marta Ermel, Aaron Lindmets, Kerli Kaev, Devin Suits, Joonas Solmann, Kelli Terve, Kaspar Jõgisuu, Marite Varrik, Emma Ermel, Elli-Liis Ladva, Kertu Mäesaar,  Liis-Loreen, Liisa Rosenberg, Valter Lebedev, Lisandra Suits, Gerda Palm, Lars Peeter Ladva, Delisa Kuuskla, Marielle Parm, õpetaja Krista Hütsi ja õpetaja Tiia Linnas.

---

 

Koolinoorte jalgpalli 6.-9. kl MV-l osalesid tublilt Pärtel Perv, Joosep-Henry Pajumägi, Oliver Solmann, Mairo Hollo, Remo Kuslapuu, Marten Oeselg, Hindrik Saar, Mattias Vätsing.

Juhendaja Anti Ossis

---

 

Võrumaa Keskraamatukogu poolt korraldatud laste ja noorte lugemismängul "Raamatusuve bingo" osalesid tublilt Marleen Käär, Aureelia Lauter, Jette Raudsepp, Mete-Maria Adusson.

 

Vabariiklikul matemaatikavõistlusel NUPUTA  saavutasid Martin Serv, Gert Ong ja Kristofer Kaasma III koha.

Juhendaja Tiiu Alter

---

 

Maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil saavutas Susanna Solmann II koha,  tublilt osales Lenna Koha.

Juhendaja Krista Hütsi

---

 

Lääne-Võrumaa piirkonna sõpruskohtumisel korvpallis osalesid tublilt Mattias-Alfred Jeedas, Samuel Liiv, Joosep-Henry Pajumägi, Oliver Solmann, Otto Tappo, Sander-Martin Võro, Oskar Ermel, Imre Kurrikoff, Remo Kuslapuu, Marten Oeselg, Ruudi Palm, Joonas Soon.

Juhendaja Anti Ossis

---

 

Maakondlikul sisekergejõustiku MV-l osalesid tublilt  Devin Suits, Amanda-Airiin Klaar, Elli-Liis Ladva, Brita Müür, Mete-Maria Adusson, Aureelia Lauter, Arco Nõmmik, Pärtel Perv, Kädi Müür.

Samuel Liiv, Joosep-Henry Pajumägi ja Oliver Solmann andsid panuse võistluse korraldamisse, olles tublid kaugushüppekastide riisujad.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

Maakondlikul 7.-9. kl matemaatikaolümpiaadil saavutas Martin Serv II koha.

Tublilt osalesid  Gert Ong, Kristofer Kaasma.

Juhendaja Tiiu Alter

---

TV 10 vabariiklikul II etapil osalesid tublilt Devin Suits, Amanda-Airiin Klaar, Brita Müür, Pärtel Perv.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

Maakondlikul emakeeleolümpiaadil saavutas 7. kl arvestuses III koha Martin Serv.

Tublilt osalesid Gert Ong, Remo Kuslapuu, Kadi Serv ja Susanna Solmann.

Juhendaja Rebeka Käär

---

Maakondikul 5. kl õpioskuste olümpiaadil osalesid tublilt Ingrid Schmeimann, Elli-Liis Ladva, Amanda-Airiin Klaar, Kertu Serv, Aks-Sairon Hommuk

Juhendajad Kairit Thealane, Krista Hütsi, Viia Haller

---

Saalijalgpallivõistlusel osalesid tublilt Rolf-Marten Vähi,  Pärtel Perv, Marten Thealane, Kristjan Jürisoo, Marten Oeselg, Kristen Jürisoo, Imre Kurrikoff, Mairo Hollo ja Mattias Vätsing.

Juhendaja Anti Ossis

---

Maakondlikul loodusteaduste olümpiaadil saavutas Martin Serv 7. klassi arvestuses I koha.

Juhendaja Viia Haller

---

Tähelepanu, Start! I etapil osalesid tublilt Anella-Mirell Rosen, Marleen Käär, Martten Dontsov, Mattias Timmi, Robin Vals, Rasmus Kõu Epler, Marta Ermel, Henri Koha, Olle Kaarel Ladva, Triin Serv, Joonas Solmann, Devin Suits, Kelli Terve, Emma Ermel, Kaspar Jõgisuu, Ranelle-Naomi Rosen, Anette Vätsing, Aks-Sairon Hommuk, Amanda-Airiin Klaar, Brita Müür, Ingrid Schmeimann, Braian Taalfeld, Markus Vals.

Kohtunikena olid abis Lenna Koha ja Susanna Solmann.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

 

Võrumaa  koolinoorte 7.-9. kl korvpalli KV-l osales tublilt võistkond koosseisus Joosep-Henry Pajumägi, Otto Tappo, Oliver Solmann, Samuel Liiv, Marten Oeselg, Oskar Ermel, Remo Kuslapuu, Hindrik Saar, Kristen Jürisoo. 

Juhendaja Anti Ossis

---

Maakondlikul matemaatikavõistlusel NUPUTA  saavutas võistkond koosseisus Kristofer Kaasma, Martin Serv ja Gert Ong I koha.

Tublilt osalesid Amanda-Airiin Klaar, Kertu Serv, Jürgen Soon, Sebastian Vals.

Juhendaja Tiiu Alter

---

Võrumaa koolinoorte 6.-9. kl segavõrkpalli KV-l osales tublilt võistkond koosseisus Mia-Loreen Rosen,  Joosep-Henry Pajumägi, Brita Alter, Janne Raudsepp, Marette Rodima, Marten Oeselg, Mairo Hollo ja Oskar Ermel.

Juhendaja Tairi Maidla

---

Vastseliina Gümnaasiumis toimunud Teadmispäeval osalesid tublilt Kaspar Hõim, Marleen Käär ja Grete Kinna.

 

---

Võru maakonna 1.-3. kl rahvastepalli MV-l saavutas segavõistkond koosseisus Rasmus Kõu Epler, Olle Kaarel Ladva, Henri Koha, Sander Susi, Annaliisa Hõlst, Anella-Mirell Rosen, Kelli Terve, Kerli Kaev II koha.

Tublilt osales poiste võistkond koosseisus Devin Suits, Joonas Solmann, Robin Vals, Mattias Timmi, Kevin Kriiva, Meelis Naudi, Roman-Avo Aas.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

Ettelugemispäeval  "Kullõ, ma loe sullõ!" saavutasid auhinnalised kohad Rasmus Kõu Epler ja Martin Serv.

Väga tublilt osalesid Mattias Timmi, Marite Varrik ja Liisa Rosenberg.

Juhendajad Kristina Siska, Anneli Jõeloo, Külli Karro, Kristi Serv

---

4.-5. klassi rahvastepalli MV-l saavutasid 4. kohad

tüdrukute võistkond koosseisus Emma Ermel, Ranelle-Naomi Rosen, Anette Vätsing, Triin Pikas, Amanda-Airiin Klaar, Brita Müür, Ingrid Schmeimann ja Elli-Liis Ladva.

poiste võistkond koosseisus Martten Dontsov,  Kaspar Jõgisuu, Kaspar Nuut, Valter Lebedev, Aks-Sairon Hommuk, Maiko Seinpalu ja Braian Taalfeld.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

 

Spordikooli kergejõustiku osakonnasisestel võistlustel osalesid tublilt Amanda-Airiin Klaar, Brita Müür, Aureelia Lauter, Pärtel Perv, Arco Nõmmik.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

 

Eesti Ornitoloogiaühingu korraldatud Aasta linnu joonistusvõistlusel osalesid Devin Suits, Joonas Solmann, Kerli Kaev, Marta Ermel, Olle Kaarel, Roel Aiden Kipasto, Sander Susi, Triin Serv.

Juhendaja Anneli Jõeloo

---

 

TalTech-i konkursil  "Prügiretseptid 2023" osalesid tublilt Lars Peeter Ladva, Hindrik Saar, Remo Kuslapuu, Joonas Soon, Janne Raudsepp, Susanna Solmann, Kadi Serv, Lenna Koha.

Juhendajad Krista Hütsi ja Tiina Männe

---

 

7.-9.kl õpilaste keskkonnauuringute võistluspäeval osalesid tublilt Susanna Solmann ja Martin Serv.

Juhendaja Viia Haller 

---

 

Koolinoorte -6. klassi korvpalli KV-l osalesid tublilt Helori Hollo, Martin Mallas, Raul Kennet Nõmm, Pärtel Perv, Marten Thealane, Arco Nõmmik, Danny Toom, Sebastian Vals ja Rolf-Marten Vähi.

Juhendaja Anti Ossis

---

 

Maakondlikul 4. klasside ettelugemisvõistlusel "Padakonna vada" osales tublilt Triin Pikas.

Juhendaja Külli Karro

---

 

Sügisesel murdmaajooksu MV-l osalesid tublilt Emma Ermel, Anette Vätsing, Säde Heidi Serv, Ranelle-Naomi Rosen, Brita Müür, Elli-Liis Ladva, Kaspar Nuut, Braian Taalfeld, Markus Vals,Pärtel Perv, Arco Nõmmik, Aureelia Lauter, Otto Tappo ja Kädi Müür.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

 

Heategevuslikul teatejooksul, mille eesmärk on toetada õnnetuse või haiguse läbi liikumisvõime kaotanud laste ravi, osalesid:

5. kl võistkonna koosseisus Amanda-Airiin Klaar, Elli-Liis Ladva, Kertu Mäesaar, Brita Müür, Kaspar Nuut, Braian Taalfeld, Markus Vals  ja Aks-Sairon Hommuk.

6. kl võistkonna koosseisus Aureelia Lauter, Anni Serv, Jette Raudsepp, Kiara Küttis, Arco Nõmmik, Pärtel Perv, Marten Thealane ja  Martin Mallas.

7. kl võistkonna koosseisus Mia-Loreen Rosen, Delisa Kuuskla, Viktoria Savi, Kädi Müür, Joosep-Henry Pajumägi, Otto Tappo, Oliver Solmann ja Mattias-Alfred Jeedas.

Juhendaja Kristel-Liis Vähi

---

 

Maakondlikul nooremate kodutütarde ja noorkotkaste matkamängul saavutas kodutütarde võistkond koosseisus Anni Serv, Mete-Maria Adusson, Teele Helekivi, Jette Raudsepp III koha.

Väga tublilt osales noorkotkaste võistkond koosseisus Lars Peeter Ladva, Olle Kaarel Ladva, Joonas Solmann ja Maiko Seinpalu.

Juhendaja KristelleTerve 

---

Nunnunäitusesse tõid eksponaate Mariella Keem, Demid Bogdanov, Arissa Kamber, Roman-Avo Aas, Ekke Artur Epler, Rosanna Jõgisuu, Marleen Käär, Nele Liis Kaasma, Sander Sõnna, Hendry-Ado Aas, Olle Kaarel Ladva, Henri Koha, Aurora-Desiree Jeedas, Triin Serv, Rasmus Korela, Rasmus Kõu Epler, Kaspar Jõgisuu, Liisa Rosenberg, Jan Martin Kaarna, 6. kl koos klassijuhatajaga,  Viktoria Savi, Martin Serv,  õpetaja Külli Karro, õpetaja Karin Peterson, õpetaja Kristina Siska, õpetaja Anneli Jõeloo ja direktor Anti Ossis.

---

 

Vanavanemate käsitöö ja hobide näitusele tõid eksponaate Rosanna Jõgisuu, Marta Serv, Kevin Varkel, Janar Lepp, Demid Bogdanov, Sander Hollo, Nele Liis Kaasma, Marleen Käär, Martten Dontsov,  Sander Sõnna, Kevin Kriiva, Meelis Naudi, Maido Naudi, Marta Ermel, Aaron Lindmets, Kerli Kaev, Devin Suits, Joonas Solmann, Kelli Terve, Kaspar Jõgisuu, Marite Varrik, Emma Ermel, Elli-Liis Ladva, Kertu Mäesaar,  Liis-Loreen, Liisa Rosenberg, Valter Lebedev, Lisandra Suits, Gerda Palm, Lars Peeter Ladva, Delisa Kuuskla, Marielle Parm, õpetaja Krista Hütsi ja õpetaja Tiia Linnas.

---

 

Koolinoorte jalgpalli 6.-9. kl MV-l osalesid tublilt Pärtel Perv, Joosep-Henry Pajumägi, Oliver Solmann, Mairo Hollo, Remo Kuslapuu, Marten Oeselg, Hindrik Saar, Mattias Vätsing.

Juhendaja Anti Ossis

---

 

Võrumaa Keskraamatukogu poolt korraldatud laste ja noorte lugemismängul "Raamatusuve bingo" osalesid tublilt Marleen Käär, Aureelia Lauter, Jette Raudsepp, Mete-Maria Adusson.